Twitter hesabınızın askıya alınma'ması için önemli uyarı

Açıklama

Twitter hesabının askıya alınmaması için yapman gerekenler: Takipçi artırma uygulamaları genellikle twitter üzerinde sizin adınıza otomatik paylaşım yaptığından dolayı bu durum Twitter hesabınızın askıya alınmasına neden olur eğer Twitter'da hesabınızın askıya alınmasını önlemek istiyorsanız yapmanız gereken işlemler aşağıda gösterilmiştir.

Twitter hesabınızın askıya alınmaması için önemler

ALTIN KURAL EĞER TWİTTER'DA TAKİPÇİ ARTTIRMA UYGULAMALARINI KULLANIYORSANIZ BU UYGULAMALARI KULLANDIĞINIZ MÜDDETÇE TWİTTER HESABINIZI KORUMAYA ALIN, YANİ TWEETLERİNİZİ GİZLEYİN TWEETLER GİZLENDİĞİNDE TAKİPÇİ UYGULAMALARININ GÖNDERDİKLERİ TWEETLERİ TAKİPÇİLERİNİZ HARİCİ KİMSELER GÖREMEYECEĞİ İÇİN ÇOK FAZLA KİMSE TWEETLERİNİZİ SPAM OLARAK ŞİKAYET EDEMEYECEK VE HESABINIZ KAPATILMAYACAKTIR.

EĞER YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ ALTIN KURALIMIZI UYGULADIYSANINIZ TAKİPÇİ ARTTIRMA SİSTEMLERİNİ KULMANIZDAN DOLAYI ! TWİTTER HESABINIZ ASKIYA ALINMAYACAKTIR.

Takipçi arttırma uygulamalarını gönül rahatlığı ile kullanın


GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TWİTTER ÜZERİNDE TAKİPÇİLERİNİZİ ARTTIRMAK İÇİN TAKİPÇİ ARTTIRMA SİSTEMLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ.

HEMEN TAKİPÇİ ARTTIRMA SİTERİ REHBERİ İSİMLİ YAYINIMIZA GİDİN VE TWİTTER'DA TAKİPÇİLERİNİZİ ARTTIRABİLECEĞİNİZ ONLARCA TAKİPÇİ SİTESİ İLE TANIŞIN. TAKİPÇİ ARTTIRMA SİTELERİNE BURAYA TIKLAYIP GİDEBİLİRSİNİZ.

Diğer Konu Başlıkları