Takip Etmeyenleri Silin Takibi Bırak

   Sosyal ale güngünlüde bu gün  bu makale ile sizlere çok yaralı bulduğum bir site olan  Twitter'da bizim Takip edipte bizi geri Takip etmeyenleri Takip etmekten vazgeçmemize, Takibi Bırakmamıza yarayan bir siteyi sizlere sunuyorum.
Uygulama bilgisayar tablet akıllı telefon,lar ile uyumludur. Bilgisayarda kullanıldığı gibi tablet ve mobil cihazlarda ve akıllı telefon ile de kullanılır.Twitter takip etmeyenlerTakip etmeyenler Sistemi Nasıl Çalışır ?                                                    

 •  Buraya  Tıkla
 • Giriş Yap
 • Takip etmeyenler butonuna tıkla
 • Senin Takip edipte geri Takip etmeyenler karşına gelecek tek tek işaretlerine tıkla
 • Sonraki butonuna tıkla önceki işlemi tekrar et
   • YAZININ DEVAMINDA TAKiP ETMEYENLERi TAKIP ETMEYi TOPLU OLARAK BIRAKMAK ANLATILMIŞTIR.

     Twitter'da Takip etmeyenleri otomatik olarak  takip etmekten vazgeç

    Takip etmekten vazgeçmeye yarayan bu site ise kullanıcılarına yukarıdaki Takibi bırak başlıklı yazımızdaki tvitly.net sitesine nazaran daha kullanışlı neticede tvitly.net sitesinde bizi takip etmeyen takip ettiğimiz kişileri takip etmekten vazgeçerken her takipten vazgeçme işlemini tek tek çarpı x işaretine tıklamayla gerçekleştiriyorduk. Bu takipten vazgeçme sitesinde ise takipten vazgeçme işlemini tek tıklama ile toplu olarak yapabilmemiz mümkün.

    Takip etmeyenleri takip etmekten vazgeçerken eger Takibi Toplu Olarak Bırak seçeneğini kullanıp Takibi bırakırsanız sakın ha sakın bu işlemi tekrar tekrar gerçekleştirmeyiniz çünkü Twitter hızlı takipten vazgeçme işlemlerini Spam olarak algılar Twitter'ın takibi bırakma işlemi için sadece kendilerinin bildiği belli bir takım limitleri vardır.
     Siz bu sistemi kullanıp 1 saat içinde 1000 kişiyi takip etmekten vazgeçer takibi bırakırsanız twitter bu durumu spam olarak algılar ve spam gerekçesi ile twitter tarafından hesabınız askıya alınır veya tamamen kapatılır.
    ÖNERİLERİM:
    Bu işlemi yani Takibi Toplu Olarak Bırak  seçeneğini yanlızca birkaç saat arayla o da her kullandığınızda tek sefer olmak kaydıyla kullanın.
    Takibi el ile bırakma konusunda bir sakınca yok bu şekilde istediğiniz kadar takibi bırakabilirsiniz.
    Son olarak hiç risk almak istemiyorsanız Takip ettiğiniz kişilerin hesaplarını ziyaret edip Takibi Bırak işlemini o şekilde gerçekleştirin Twitter da zaten Takibin bu şekilde bırakılması gerektiğini savunuyor mantığı ise şu -- Ben bu kullanıcıyı Takip ediyordum fakat bu hesabı ziyaret ettiğimde gördüm ki bu benim tarzım değil ben bu kullanıcıyı Takip etmekten o yüzden vazgeçiyorum -- bunu algılıyor yani :d

     TAKİBİ TOPLU OLARAK BIRAKMAK

   • Bu butona tıkla  Introduction to Yap
   • Giriş yap butonuna tıkla 
   Uygulamaya izin ver
   • Sol üste Takip Etmeyenler linkine tıkla Takip etmeyenler karşına gelecek liste yüklenirken bekle
   •  Hepsinin Takibini Birak » seçeneğine tıklaaz bekle Tak   Makaleye konu olan takibi bırakma sitesinin arızalı olma durumunda aşağıdaki alternatif takibi bıraktırma sitelerini deneyin.
   Burun estetiği


   http://followerfilter.com/

   Yeni bir makalede görüşmek üzere.