Twitter Mobil


Twitter'ın mobil cihazlarda kullanılmak üzere hizmet verdiği mobile.twitter.com üstün ve kaliteli bir internet deneyimi yaşamanızı sağlar.

Twitter mobil,i akıllı telefon, Tablet, (iPad ve Android 4.0+) özel telefonlardan farklı görünür. BU YAZIMIZDA akıllı telefonlar ve tabletlerde mobile.twitter.com kullanma ayrıntıları verilmektedir. Özel telefondan mobile.twitter.com adresine erişiyorsanız burayı tıklayın.


Akıllı telefonlardan ve tabletlerden mobile.twitter.com adresine erişmek için  • Twitter'ın mobil web sitesine erişmek için yapmanız gereken şey akıllı telefonunuzun veya tabletinizin tarayıcısından mobile.twitter.com adresine gitmektir.
  • Karşılama ekranında iki bulunmaktadır.; yeni hesap için Kaydol, varolan hesap için de Giriş yap seçenekleri.

Yeni bir hesaba kaydolmak için


  1. Giriş ekranının altındaki mavi Kaydol butonuna tıklayın.
  2. Sonraki ekranda, hesabınızın detaylarını girmeniz istenecektir. Ad, istenen kullanıcı adı, e-posta adresi ve bir şifre yazın.
  3. Bitirdiğinizde, sayfanın altındaki Hesabımı oluştur'a tıklayın..
  4. Hesabınız başarılı bir şekilde oluşturulduğunda, Twitter kısa süre içinde e-posta gelen kutunuza bir doğrulama mesajı gönderecektir. Kaydolurken girdiğiniz e-posta adresini doğrulayana kadar hesabınız tamamen etkinleşmez.
  5. E-posta gelen kutunuza gidin ve gönderdiğimiz doğrulama mesajını bulun. Bu mesajı açıp içindeki bağlantıya tıklayarak e-posta adresini doğrulayın.