İnternetten para kazanmak
İnternetten para kazanmak

İnternetten para kazanmak pek çok insanın başarmak istediği bir konudur. Çünki günümüz insanlarının büyük bir çoğunluğu internet bağlantısına sahip bilgisayar kullanıcılarıdır, ve bu insanlar kullandıkları bu internet aboneliği için internet sağlayıcığı hizmeti veren şirketlere belli bir para ödemesi yaparlar. Her kesimden insanın var olduğu internet aleminde, maddi durumu iyi olmayan yada ek bir gelir umudu taşıyan kesimlerdeki insanlar da vardır, bu kesimdeki insanlar hiçte azımsanmayacak kadar çoktur. Bu kesimdeki insanların bir kısmını evde yaşamak zorunda kalan ev hanımları oluşturur. Bu ev hanımları genellikle çocuklarına bakmak için ev harici bir yerde çalışamayan bir nevi tutsak kadınlardır, evde hem canları sıkılır hem de kocalşarına ailerine maddi destek olabilmek için evde bilgisayar başında çalışarak para kazanma arayışı içine girerler. Fakat internetten para kazanma arayışı içine giren insanların içinden çok azı başarılı olur ve para kazanır.

Bu yazımda internetten para kazanmak isteyen ev hanımları, emekliler, öğrenciler v.s. gibi insanlara yardımcı olacak bazı başarıya ulaşmış çalışmalarımı paylaşmak istiyorum, Ben internetten para kazanmayı başardım, bu metodu siz değerli okurlarım ile paylaşmaktan mutluluk duymaktayım, umarım sizde başarır ve bir nebze olsun ailenize ek bir gelir elde ederek yardımcı olabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak için çok değişik metotlar vardır bunlardan birisi de (Affiliate Marketing) yani türkçe açılımı (ortaklık sistemi)dir.


Affiliate Marketing Ortaklık sistemi bir nedir? 

Satış ortaklığı sistemi : Ürün sahiplerinin satmak istediği ürünlerinin reklamlarını satış ortakları tarafından yapılarak satılmasını sağlayan bir sistemdir. Yani satılacak bir ürünün tanıtımına ortak olmanızdır. Tanıtımını örneğin bir ücretsiz blog açarak ürünün resmi ile birlikte yazılar yazarak tanıtabilirsiniz. Bir başka örnek verecek olursak son dönemlerde milyonlarca insanın kullandığı sosyal paylaşım siteleri Twitter ve  facebook'ta da bu ürünün tanıtımını yapabilirsiniz. Bunun haricinde ürünün tanıtımını yapabilceğiniz çeşitli yöntemlerle de ürünü tanıtabilirsiniz.


Şimdi satış ortaklığı sistemine üye olup, bana özel olarak verilen REF uzantılı linki sizinle paylaşmak istiyorum, aşağıdaki  bu linke tıklayıp üye olduğunuzda ben bir dolar gelir elde etmiş olacağım. Fakat sizin de ortaklık sisteminden gelir elde etmek istediğinizi varsayarak linke tıkladığınızda açılan sayfayı aşağıya doğru indirip sitenin (Reklam Ortaklığı) kısmına üye olmanızı istiyorum aksi halde sitenin üyesi olur reklam ortaklığı üyesi olmuş olmazsınız. 
GCM Foreks reklam ortaklık sistemine üyelik işlemini gerçekleştirdiğinizde Artık size özel olarak tahsis edilmiş bir yönetici panelinizi göreceksiniz, reklamlarınıza tıklayanlar, siteye sizin linkiniz üzerinden üyelik işlemini gerçekleştirenler v.s. ve kazancınızı anlık olarak gösteren bir panel, kullanımı oldukça kolay bir sistem emin olun başaracaksınız.

Şimdi aşadaki linke tıklayıp Sitenin (REKLAM ORTAKLIĞI) SİSTEMİNE formu doldurup HEMEN ÜYE OLUN VE PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN.
http://www.gcmpartner.com/tr/sign-up


Ortaklık sistemi ile internetten son 10 günde kazandığım para görüntüleniyor dolar olarak


Konu ile ilgili sorusu olanlar yorum kısmından sorularını iletebilirler, yardımcı olmaya çalışacağım.


Hiç yorum yok: