Twitter'da Takipçi KazanTwitter Takipçi kazan
Twitter,da takipçi kazan

Takipçi Kazan

Twitter'da Takipçi Kazanmak mı istiyorsunuz?
Takipçi Kazanmak için doğru yerdesiniz kullanılması çok kolay Takipçi Arttırma sitelerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz.

Her gun 1000 Takipçi Kazan'mak çok Kolay

Twitter da Takipçi Kazan

 Tıkla reklamsız takipçi kazan, en mükemmel takipçi arttırma sistemleri


http://twitter-takipci.info  Her 15 dakikada 15  takipçi kazandırır. Son zamanlarda twitter,ın algoritmalarına dayanamayıp kapatıldı.


www.takipcihavuzu.com her gün 50 ücretsiz takipçi kazanabileceğiniz platfomdu oda twitterda domain adresini banlattı o sebebten bu işleri bıraktı.

www.takipcidenizim.com bu siteyi her zaman taktir ederdim her gün 100 takipçi verirdi, siteyi kullanmadığınız zaman kredileriniz asla silinmez her gün kredilerinize yeni krediler eklenirdi, o siteyi iyi bir paraya satılığa çıkartıp satmayı denediler. Lakin başaramadılar. Kapatıldı fakat ikiz kardeşi hala hayatta ve faal olarak çalışıyormuş ismi (Takipçi denizim) Google,de aratıp hemen tanışabilirsiniz.

Birde takipçi topla vardı hiç unutmam onu sitenin bir açığını yakalamıştım o açığı kullanarak 1 gün içinde bütün siteyi kullanan userleri kendi hesabımı takip ettirmiştim 14000 takipçiyi bir günde ücretsiz kapmıştım. 

Takipçi topla,yı twitterda bir kaç kez gündem yaratırken gördüm, sürekli trend topik oluyordu fakat sistemin çarkları arasında o da ezilip gitti. 

Fazla  söze gerek yok zaten bu sistemlerden kazandığım takipçiler de ya takip etmeyi bıraktılar yahut twitter giriş sifrelerini unittular ha varlar ha yoklar.More twitter followers. 

Okumanızı tavsiye ettiğimiz diğer makaleler.