Twitter sözleri

KISA TEWEET SÖZLERİ - TWİTTER SÖZLERİ

"Her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü bazen ne kadar uzağa gidersen git; yüreğin hep bıraktığın yerdedir." - William Butler  (Twitter sözleri)


"Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. " - Can Yücel (Twitter sözleri)


"Uzaklıklar sevenler için önemsizdir. Çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu; özlemektir." - W. Butler (Twitter sözleri)

"Biz önceden küçük şeylerle mutlu olan insanlardık.. Sonra aklımıza sevda diye bir şey soktular, toparlanamadık." - Yılmaz Güney (Twitter sözleri)

"Yüzmesini bilene yüreğim okyanustur diyordum ya; Ey sevgili, sen git başka denizlerin koynunda boğul..Ben sana çoktan kurudum.." - Mevlana (Twitter sözleri)

"Seni sevmeyene asla sabır gösterme. Çünkü sabrının adı yüzsüzlük, fedakarlığın adı eziklik, sevginin adı kişiliksizlik olur." - Boris Vian (Twitter sözleri)

"Hislerine hep içine atan insanlara ne olur bilir misin? Yaşlanırlar, üzgünleşirler ve garip olur çıkarlar." - New Girl
(Twitter sözleri)

"Kavga etsek bile, bana her gün aşık olacağına söz verir misin?" - Love, Wedding, Marriage (Twitter sözleri)


"Dilediğin kadar uzağa git, hep aynı gökyüzünü paylaşacağız." - Y. Odabaşı (Twitter sözleri)


"Etrafında ne kadar insan olursa olsun, sürekli yalnız hissetmek kadar berbat bir şey yok." - Scrubs (Twitter sözleri)


"En büyük acı, başkalarıyla paylaşmaya cesaret edemediğin acıdır." - C. Bukowski (Twitter sözleri)

"Sadece çocukken güler insan, diğerleri palavra. Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir aslında." - Bob Marley (Twitter sözleri)

"Kaybetmekten korkma.Bir şeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma;Kaybettiğinde değil,vazgeçtiğinde yenilirsin."- Che (Twitter sözleri)

"İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil tatlı dildir." - Barış Manço (Twitter sözleri)

"Kader seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir." - Shantaram (Twitter sözleri)

"Gerçek yüzlerini görüp de uzaklaştığım insanlardan hep aynı şeyi duyuyorum; "Sen değiştin."" - Anonim (Twitter sözleri)