iPad

Altın Kaplama iPad de sonunda kullanıcılarının ilgi odağına girdi. Vietnam'lı bir Firma adeta ağızları açık bırakan bir uygulamaya imza atıyor ! iPad'ler altın kaplanıyor.

Vietnam'lı Firmanın Dokunduğu iPad Altın Oluyor
22 Kasım 2014 Cumartesi 00:32
Akıllı telefon ve tabletler günümüzde lüks olmaktan çoktan çıktı. Kimin eline baksanız bir akıllı telefon, son model bir tablet. Dahası bu piyasaya harcanan para kimselerin de gözüne gelmiyor. Üretici firmalar her yeni ürettikleriyle yeni rekorlar kırıyor. Yani insanoğlu teknolojiye doymuyor ! Ama size lüks bir haber sunuyoruz. Vietnam'lı bir Firma Apple'nin iPhone 6 ve iPhone 6 Plus telefonlarının ardından şimdi de yeni tablet modeli iPad Air 2'yi 24 karat altınla kaplama kararı aldı.

Vietnam'daki Karalux isimli bu firma iPad 2 Air'in 64 GB modelini altınla kapladı ve 1315 dolar gibi bir fiyatlaa satışa çıkardı. Türk Lirası ile fiyatı yaklaşık 2950 TL'ye denk gelen bu tabletler, iPad Air 2'nin kendi fiyatında yaklaşık 700 dolar fazla. Ayrıca bu cihazın 16 ve 128 GB'lık modellerinin de Altın Kaplama şekli firmada mevcut.
Akıllı Telefon Fiyatları.