Mustafa Koç Sır ölüm kimse farkında degil

Bir kaç gün evvel ani ölümü ile ülke insanını şoka sokan Mustafa Koç Ya düşünüyorum da bu insanlar acaba gerçekten Mustafa koçu tanıyorlarmıydı. Ani bir şekilde ölümüyle bana kalırsa bir alğı operasyonu aldı başını gidiyor. Evvelce halkın çokta önemsemediği bir kişinin ölümü niye bunca insanın zihnini kurcalar hale getirilmek isteniyor. Adam öldü ise öldü bırakın artık rahat rahat uyusun şimdi alacele ölümünün üzerinden henüz 3 gün geçmemiş adına belgesel yapmaya kalkıyorsunuz.

Bu memlekette bu milletin evlatlarının ecdatları cihana hüküm sürdü onlara hakikatıyla hak ettikleri belgeseller hazırlanamamışken Mustafa Koç adına neyin belgeselini yaptırıp neyi kutsallaştırmaya çalışıyorsunuz.

İnanın artık her televizyonu açtığımda sıkıntı çöküyor içime yeni bir Mustafa Koç haberi. Şimdi benim Mustafa beyle şahsına karşı veyahut görüşüne yada duruşuna karşı herangibi bir problemim yok kendisine Allah,tan gani gani rahmet diliyorum. Lakin benim sıkıntım bir vefat olayını gündemde tutmaya çalışan medyaya karşı bir konuyu haber yaptıysan olay bitmiştir.

Haberin çok okundu diye veya televizyonun çok seyredildi diye Okuyucunun karşışına tekrar tekrar aynı başlıklarla aynı içeriklerle çıkmanın ne anlamı var, burası bir haber blogu degil burası bir haber blogu olmamasına rağmen bir konuyu haber olarak yayınlıyorsa, o o yayın ile o tip haberlere karşı farkındalık yaratmak istiyordur.

Kimse kimsenin zihnini bulandırmasın kardeşim. Kimse kimsenin zihnini bulandırmasın ki! Bizde twitter takipçi blogunda habercilik yapmaya kalkmayalım.

Mustafa koç ismini kullandığım sosyal medya araçlarında, önce facebook sonrasında twitter olmak üzere araştırdım.
Amacım yoktu sadece merak ediyordum. Facebook,ta kaç kişi takip ediyor, twitter,da arayışımın nedeni de facebook,akinden farklı değildi Mustafa koç,un twitter,da hesabı varmıydı, varsa beyefendinin twitter hesabı kaç kişi tarafından takip ediliyordu.

Ayrıca ben Koç holding yönetim kurulu başkanı. Mustafa koç,un ölümü ile ilgili endişe içerisindeyim bu beyfendi suikaste kurban gitmiş olabilir
 Olayın ardından israil gizli servisi mosad çıkarsa hiç şaşırmam çünki Mustafa bey israil,in hiç işine gelmeyecek bir proje ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü gece ölmüştü.

Hiç yorum yok: