Twitter hesap silme

Twitter bazı insanlar, pek çok marka yada şirketler için mükemmel bir iletişim veya tanıtım aracı olsada pek çok kesim veya kitle için can sıkıcı olabiliyor.
Twitter popülüterisinden etkilenipte pek çok insanın twitter hesabı açtığına sonrasında ise bu siteden aşırı derecede sıkıldığına şahit oldum.

Yada eşinin veyahut ebebeyni oldukları çocuklarının kendilerinden izinsiz olarak açmış bulundukları twitter hesaplarını kapatmak silmek istedikleri twitter hesaplarına çok rast geldim.

Bu yazıyı bu tip ziyaretçilerimiz için hazırlıyorum.
Şimdi eğer gerçekten twitter hesap silme konusunda kararlı iseniz aşağıdaki anlatımı twitter hesabınız üzerinde tatbik etmeniz yeterlidir. Böylece silmek istediğiniz twitter hesabı sonsuza değin ortadan kaldırılacaktır.

Twiter hesabınızı eger gerçekten sonsuza dek ortadan kaldırmak istemiyorsanız, sonradan tekrar erişim sağlayabileceğiniz bir yöntem olan hesap dondurma yöntemini tatbik ediniz.

Haaa yok ben bu hesabı sonsuza dek yok etmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki twitter hesap sime başlığının altındaki anlatımı yapınız.

Twitter hesap silme

1 - Ilk olarak twitter hesabınıza giriş yapın
Sağ üst tarafta dişli simgesine tıklayıp Ayarlar menüsünü seçin.


2 - Açılan sayfada bu hesabı devre dışı bırak seçeneğine tıklayın.

3 - Bu bir elveda mı ? Başlıklı sayfa gelecek karşınıza, @kullanıcıadınız
 adlı kişiyi devre dışı bırak,a tıkladığınızda  hesabınızı komple silmiş olacaksınız. Fakat 30 gün içerisinde hesabınızı tekrar geri almanız mümkün olacaktır. 30 gün içerisinde hesabınızı tekrar geri almak için twitter hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Otuz gün boyunca hesabınıza giriş yapmadığınızda hesabızın silinme işlemi tamamlanmış olacaktır, 30 günün sonrasında ise hesabınız kalıcı olarak silinir.

 

Yorum Gönder