İnstagram takipçi kazan

Bilindigi gibi instagram bir fotoğraf imleme sitesidir. İnstagram,da twitter benzeri bir sitedir twitterda olduğu gibi popüler olmak fazla takip edilme ile orantılı olarak kazanılır. Intagrama fotoğraf yükleyebilir yüklediginiz fotoğrafları takipçileriniz harici instagram kullanıcılarına gizleyebilir fotoğraflara yorum yapılmasını sağlayabilir, fotoğraflarınızın aldığı begenilerden hoşnut olabilirsiniz.

İnstagram,da takipçi kazanmak için


İlginç olun ilginç fotoğraflarınızı instagrama yükleyin.
İlginç kişileri takip edin.
Diger instagram kullanıcılarının fotoğraflarını beğenip sık sık yorum yapın.Instagram hesabınızı diger sosyal medya sitelerinde kullandığınız hesaplarız ile birleştirin, Böylece facebooktaki arkadaşlarınız sizin instağramda olduğunuz konusunda bir bildirim alır ve sizinle instagram üzerinden de etkileşime geçer.
Son olarak 1 adet instagram takipçi kazandıran sitelerin uygulamalarını kullanabilirsiniz. İnstagram takipçi uygulamalarını çok fazla kullanmak instagram tarafından farkedildiğinde hesabınızın askıya alınmasına veya kısıtlanmasına neden olabilir. O yüzden birden fazla instagram takipçi kazan,dıran uygulama kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

İnstagram takipçi kazan,mak,
İnstagram hakkında sorusu olan varsa lütfen yorum bölümünü kullanarak sorusunu sorsun. Cevap verilecektir.

Hiç yorum yok: