İnstagram takipçi kasma

Aman aman ha instagram kullanıyorsanız çeşitli hileler ile instagram hesabınının popülaritesini artırmayı düşünerek takipçi kasma zira instagram'ın Facebook tarafından satın alınmasından sonra instagram yönetimi facebook'ta olduğu gibi sert ve sıkı kurallar koyuldu bu kuralların içinde instagram takipçi kasma uygulamalarını kullanan kullanıcıların hesaplarının askıya alınması veya tamamen kapatılması da var.


İnstagram kullanıcılarının büyük bölümünü sıkıntıya sokan bu algoritma daha ne kadar devam eder bilinmez lakin takipçi kasma sitelerini kullanıp instagram hesabına takipçi kadınların topyekünü otomatikman kapatılıyor veya askıya alınıyor.

Benim başıma geldi takipçi kasayım derken instagram hesabım bir defa askıya alındı itiraz edip tekrar açtım bir gün geçmeden sonra da hesabım kapatıldı.

Hesabının kapatılmasına itiraz ve temyiz süreçlerinde bir sürü sıkıntı yaşadım.

İnstagram resmen insanlar ile çocuk gibi oynatıyor dalga geçiyor.
Sanki intagramı satın alırken kullanıcılar ile dalga geçip onları kılıktan kılığa sokmak ve benim dediğim dedik demek için satın almışlar.

İnstagram takipçi kasma konusunu sırf sizi uyarmak için yazdım.

Benim gücüne en çok giden şey bir suçlu mahkeme tarafından ceza aldığında verilen cezanın temyiz yolu açık ise suçlu cezaya itiraz etme hakkını yargıtaya veya bir üst mahkemeye temyiz edebilir.

İnstagram da takipçi kasanlara hesaplarını askıya alıp veya hesaplarını kapatarak ceza veriyor kendini mahkeme başkanı zannediyor. Sonra da kapatılan hesaba itiraz etmek için temyiz sürecini başlatın bu deyyuslar ne yaptığını zannediyor abicim.

Kendilerini el hakem bizi de suçlu yerine mi koyuyorlar hatta ve hatta temyiz sürecinde beyaz bir kağıda isim soy isim instagram kullanıcı adınızı yazıp o beyaz kağıt ile yüz hatlarını görüntülemek şekilde fotoğraf çekilip itiraz dilekçesinde jpg formatında eklenmesi isteniyor.

Ceza evine giren her suçlunun bir plakası olur bu plaka sayılardan oluşur ceza evine giriş işlemlerinde infaz koruma memurları mahkümun elinde bu plaka tutulurken çeşitli açılardan fotoğraflar çekilir. Bu yöntem ile de adamlar resmen instagram takipçi kasan kullanıcıları bir mahkümun psikolojisine mi sokmaya çalışıyor.

Söz sizde yorum yapın konuyu genişletelim.

Yabancıların Kullandığı İnstagram Takipçi... by lamagazine

Hiç yorum yok: