Twitter takipçi siteleri bir bir kapanıyor kapatılmayan

Takipçi havuzu takipçi denizim takipçi deryası takipçi sepeti ve daha pek çok twitter takipçi arttırma siteleri hepsi sırasıyla yok olup gittiler şimdilerde evvelce popülüteyi yakalamış bu ve benzeri siteler neden takipçi artırma hizmeti veremiyorlar. Söz konusu siteler neden kapatılıyor. Veya bu sitelerin domain adresleri neden park edildi başka sitelere yönlendirildi türkiye sıralamasıda zor olan ilk bine girmek ilk bin site arasında yerlerini almışken acaba bu takipçi arttırma siteleri neden şimdilerde köşelere atıldı bütün bunların tek bir cevabı var hiçbir site popülüteyi yakalayıp tutulduktan sonra domain adresi park edilmez satışa çıkartılmaz veya silinmez bu siteler twitter'ın takipçi algoritmasını ihlal ettikleri için domain adresleri twitter tarafından ban yedi ve twitter takipçi uygulamaları kapatıldı domain adresleri banlandığı için yeni bir twitter takipçi uygulaması oluşturup web site işlevine devam edilemedi googlenin de algoridmoları takipçi uygulaması kullanan sitelere pek sıcak bakmadıkları için yok olmaya mahküm oldular.

Yeni takipçi siteleri türedi sırası geldiğinde onlar da yok olacak. Bekleyin ve görün hiç bir site dünya devi sitelerin algoridmalarını koşullarını kurallarını ihlal ede ede o sitelerin kafasına basa basa önemli bir yere gelemez yükseldiğini zannederken bu devlerin sırtından bir anda yere düşer.

Twitter Takipçi siteleri kullananlar


Evet twitter takipçi sitelerini kullanıp takipçi hilesi formülünü buldum zannedenlere ne oldu.

Takipçi sitelerini twitter sevmediği gibi takipçi arttırma sitelerinden takipçi kasan kurnaz kullanıcılarını da sevmedi.
Takipçi kasan kurnazlar tam bor ohhh çekti fenomen oldum derken twitter koşullarını ihlal ettiğiniz için hesabınız kapatıldı. Uyarısı ile karşılaştılar.

Hiç yorum yok: