Twitter'dan eylenceli yeni özellik

Fotoğrafları süsleyebilme özelliğinin yanı sıra  haberlerden gelen fotoğrafları ya da trend popics  olmuş fotoğrafları, diğer kullanıcıların nasıl düzenlediğini de bu özellik sayesinde görülebilecek.
Tabi ki diğer twitter kullanıcılarının düzenlediği fotoğrafları görebilmenizin yanında, Twitter bizlere düzenleme için fotoğraflar da önerecek. Bu işlemin henüz hangi algoritma ile yapılacağı bilinmemektedir. Twitter konusunda uzman kişilerin sosyal medya uzmanlarının  Tahmin ettiği sisteme göre, kullandığınız çıkartmanın geçtiği diğer görseller size sunulabileceği yönünde. 

Twitter özellik
Twitterdan yeni özellik


TWİTTER İÇİN FOTOĞRAF ÇIKARTMALARI
Shift Delete'in haberine göre, Twitter, henüz konuyla ilgili bu detayların yanında, özelliğin ne zaman geleceğiyle ilgili bilgileri de yayınlamadı. Tamamen eğlence amaçlı çıkacak olan çıkartmalarla birlikte, yazılar da eklenebileceğinden, anında komik fotoğraflar oluşturulabilecek.
Çıkartma kullanan Facebook ve Snapchat gibi sosyal medya siteleri arasına eklenecek olan Twitter’ın sözcüsü, konuyla ilgili “Biz her zaman Twitter’ı daha ifadesel hale getirmeye çalışıyoruz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Hiç yorum yok: