YouTube Abone ve Beğeni Kasma Hilesi

Youtube kullanan arkadaşlarımız için altın dolar değerinde bir uygulamadan bahsetmek istiyorum.
Bu uygulama ile youtube abone kasma çok kolay sistem kullanıcılarına her gün için 20 kredi veriyor sistemi kullanan kullanıcılar da verilen her kredi için bir youtube abonesi yada youtube kanalına yükledikleri videolar için beğeni kasabiliyor.

Youtube abone kasma


Youtube abone kasma ve beğeni kasma hilesi ile her gün 20 abone veya 20 video beğenisini ücretsiz olarak kullanabiliyoruz.

Sistemi kullanarak video beğenisi veya abone arttırmak çok kolay.

1-Giriş yap butonuna tıklıyoruz.
2-Youtube uygulaması hesabınızı çevrim dışıyken de dahil kullanabilmesi için izin isteyecek izin ver ve ret et butonlarından izin ver butonuna tıklatıp.

Siteye youtube hesabımız ile giriş yapmış oluyoruz.
 Sol üst köşede bir düğme var adres satırının hemen altında hesap düğmesi  o düğmeye tıklayıp abone arttır, beğeni arttır, izlenme arttır butonlarını kullanarak kredilerimizle youtube abonesi veya youtube video beğenisi kasabilirsiniz.

Emeğe sayğı açısından aşağıdaki paylaş butonlarını kullanıp yayını sosyal ağlarda paylaşıp destek olabilirsiniz.


Youtube Abone kazanma siteleri  1. https://youtube.begeni.com/?r=UCkVKJEvYfUbnye1WWwbm2Ig <<Her saat 50 ücretsiz kredi ile 50 aboneyi ücretsiz kazanabilirsiniz.

1 YouTube Abone arttırma sitesi daha

Yukarıdaki YouTube Abone kasma hilesine alternatif alarak bir YouTube Abone hilesi sitesi daha paylaşıyorum.

Bu site de de aynen yukarıdaki site gibi YouTube Abone video beğenisi video yorum yaptırma özellikleri bulunuyor.

Bir önceki Abone artırma sitesinde yorum arttırma YouTube videoları için yorum özelliğini kullanma vib üyelik gerektiriyordu fakat bu sitede yorum ôzelliğini kullanmak tamamen ücretsiz.

Sistem günlük olarak 20 krediyi ücretsiz veriyor.

Sistemde YouTube videolarını beğendirmek için kazandığınız her video beğenisi için  1 krediniz eksilir. Günlük ücretsiz kredileriniz ile 20 video beğenisi kazanırsınız.YouTube kanal abonesi kazanmak için kazandığınız her kanal abonesi için 1 krediniz eksilir, günlük ücretsiz 20 kanal abonesi kazanırsınız.

Sistemde istediğiniz videonuza sistemi kullanan diğer kullanıcılar tarafından istediğiniz yorumu yazarak yorum attırabiliyorsunuz.

Günlük olarak verilen 20 kredi ile 4 ücretsiz yorum arttırmanız mümkün.


Yorum Gönder