Hayalinizde ne var ev sahibi olmak mı Araba almak mı?

Her insanın bir ideali bir hayali vardır mutlak, zaten hayal kurmadan gerçeğe ulaşamayız. Bazen hayallerimizi bir araba meşkul eder bazen bir ev bir daire villa yada müstakil ev evi alır boyarız sevdiğimiz renklere cıvıl cıvıl eşyalar ile donatırız bir dekorasyoncuya tarif ederiz nasıl yapacağını belki asma tavan belki gergi tavan herşeyi  anlatıyorlarız sonra derin bir ohhh çeker nerde diye hayıflanırız.

Aslında çok uzakta degil şimdilerde ev sahibi olmak isteyenler tamamına yakınını kira öder gibi ev alabiliyor. Sadece istemek ve sabırla yola devam etmek verekli bankalar çok düş,ük faizlerle krediler verebiliyor sizde bu kıredileri kullanıp konforlu rahat yaşayabileceğiniz hayalinizi kurduğunuz evinize kavuşuyorsunuz.

Bazen bu gibi şeylerde anne baba gibi aile büyüklerine yardımcı olmak gerekebiliyor çünki onlar iş güç vesaire derken pek çok şeyden habersiz olabiliyorlar, hatta internet gibi çağın bilgi ve iletişim alma hakkını dahi keşfetmiş olamıyabiliyorlar, misal bu okuduğunuz sayfada bir ev reklamı olabilir ve bu ev de tam sizlerin aradığı sempte aradığı özellikte olabilir 3+1 yada 4+1 belki 2+1 istediginiz ne olursa olsun birgün herşey gerçekleşecektir.
Yapman gereken bir ev reklamı gördüğünde kesin bir kampanya vardır o reklama tıklayıp fiyatına bakmak veya fiyatını aile büyüklerine göstermek bankaların o evi alabilmeniz için kredi verebilecegini onlara hatırlatmak. Bu yalnızca ev için geçerli degtılıil yalnızca daire için de geçerli degil araba için de geçerli degil mutfak rabotu da olabilir internette mahallenizde 500 Türk lirası karşılığında satılan bir ürünün benzeri yada aynısı çok daha ucuza adreste ödemeli olarak satışa çıkarılmış olabilir gözünüzü açın ve biraz kurnaz olun hayal kurun inanın gerisi gelir.

Yorum açık

Hiç yorum yok: